Акторка-чернігівка Наталка Денисенко відмовилася зустрічатися з чоловіком у суді, але зробила заяву

10 ТРАВНЯ 2025, 20:20

41728

Василенко Соломія

Наталія Денисенко

Наталія Денисенко

Актриса Наталка Денисенко та її чоловік Андрій Федінчик не зустрілися в Богунському районному суді Житомира, де 8 травня мало відбутися судове засідання у справі їхнього розлучення. Натомість пара прагнула приватності. 

Як повідомляє сайт "Судова влада України", Богунський райсуд 29 квітня розглянув клопотання Денисенко та ухвалив рішення провести засідання у форматі відеоконференції через систему "Електронний суд".

Також повідомляється, що засідання щодо розлучення мало відбутися ще 11 березня, але подружжя не прийшло до суду.

На додачу акторка у день слухання оприлюднила в інстаграм заяву, де натякнула на непрості сімейні обставини. Вона оприлюднила відео, де її буквально закидали багном. 

«Зараз один з найскладніших періодів в моєму житті, я не маю можливості розказати ВСЕ , але такими творчими відео, маю силу сказати вам про важливе !

Про важливість світла душі, про критичне мислення. Бо не завжди все в нашому житті може виглядати очевидно». 

Нагадаємо, ані Денисенко, ані Федінчик не коментують у публічному просторі своє розлучення.

Авторка Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Відключення електрики по Чернігівщині на 29 жовтня: графіки та полегшення

28 ЖОВТНЯ 2025, 22:11

Побудуватись стало легше: у громаді оцифрували містобудівну документацію

28 ЖОВТНЯ 2025, 19:10

Вiдео

Чи стала краще ППО на Чернігівщині: що кажуть волонтери, жителі, влада

28 ЖОВТНЯ 2025, 18:51

В "Укрзалізниці" повідомили про зміни у приміському сполученні на Чернігівщині

28 ЖОВТНЯ 2025, 17:40

Герцогиня Сассекська вдягла прикрасу від ювелірного бренду чернігівки

28 ЖОВТНЯ 2025, 15:58

Під час ремонту знову прилетіло: енергетики розповіли, як усе було

28 ЖОВТНЯ 2025, 14:47

FPV-дрон забрав життя захисника Чернігова на Донеччині

28 ЖОВТНЯ 2025, 13:36

ТОП-переглядів