Бездротові навушники однозначно є одними з найкращих та найбільш комфортних пристроїв, щоб слухати музику, переглядати різні відео тощо. Наявність мікрофона робить із них відмінний інструмент зв'язку, коли не обов'язково тримати телефон біля вуха. Це дуже зручно для водіїв, спортсменів та офісних працівників, щоб завжди робити руки вільними.
Цей аксесуар має ергономічний корпус, оригінальне виконання та привабливий дизайн. Ознайомитись з пропозиціями найзручніше тут https://comfy.ua/nayshniki/brand__apple__naushniki_seria__airpods-pro/, де також є велика кількість варіантів на вибір. Адже лише за кілька років вийшли оновлення та нові покоління навушників із новими технічними характеристиками та зручним кейсом для зберігання й заряджання.
Особливості навушників AirPods Pro 2
Розробники встановили роз'єм USB-C, розмір ніжок трохи зменшено, а також суттєво посилено звук зі збереженням комфорту та зручності для прослуховування. Серед відмінних параметрів та характеристик можна виділити такі особливості:
- приємний звук, створений з використанням чіпа H2;
- активне поглинання шуму;
- адаптивний еквалайзер;
- фірмовий аудіодрайвер;
- робота з футляром MagSafe до 30 годин;
- внутрішній мікрофон;
- оптичні рецептори подвійного типу;
- підсилювач із широким динамічним діапазоном.
Завдяки цим новинкам користувачі відчули всі переваги бездротових навушників.
Можливості девайсу
Режим активного шумоподавлення є чудовим способом створити імерсійне звучання, що дозволяє відчути всю глибину звуку. Аудіопотік аналізуватиметься з частотою 200 разів на секунду. Відбувається адаптація звуку з урахуванням вушних раковин людини. Є можливість повністю поринути у світ музики, виключаючи появу зовнішніх шумів.
Адаптивний еквалайзер є ще одним незвичайним функціональним доповненням. Всередині кожного навушника аудіопотік буде автоматично створюватися відповідно до бажань людини. Вбудований драйвер допоможе автоматично налаштовувати середні та низькі частоти. Також відбувається створення ідеального басу та можливість мінімізувати спотворення.
Як помічник драйвера виступає підсилювач, який також автоматично коригує гучність, щоб знизити навантаження з вбудованого чіпа. Також на виході створюється чистий потік звуку, що додатково унеможливлює зайві витрати енергії і підвищує час автономної роботи.
На правах реклами