Сталося це у передмісті Прилук.
27 червня на лінію "103" надійшов виклик до 25-річної вагітної жінки. Скарги: біль в животі.
Виїхала бригада Малодівицького ППББ Прилуцької підстанції Прилуцької станції Е(Ш)МД: парамедик Андрій Волох, екстрений медичний технік Володимир Сушко, інформує Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Парамедик Андрій Волох розповідає:
"Коли ми приїхали на місце, то жінка нас вже чекала з речами. Вона була готова їхати до лікарні. Так ми і зробили.
Та до лікарні не доїхали...В дорозі відійшли води і почалися потуги. Екстрений медичний технік зупиняє автомобіль ЕМД і йде у поміч. Пологи були без ускладнень і на світ з'явилась дівчинка. Новонароджена одразу закричала. Потім було проведено накладання затискачів, перерізання пуповини та зігрівання дитини.
Далі ми продовжили наш шлях до Прилуцької ЦМЛ. Породіллю та новонароджену було госпіталізовано до пологового відділення», - додав медик.
Авторка: Євгенія Замковська
"Час Чернігівський" писав про таке: