Блоги від Ольга Чернякова http://cntime.cn.ua/blogs/blogger/listings/olga.html Wed, 24 May 2017 05:12:59 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Політичний дурман для простого люду http://cntime.cn.ua/blogs/entry/politychnyi-durman-dlia-prostoho-liudu.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/politychnyi-durman-dlia-prostoho-liudu.html

Несподіваним атрибутом недавнього продовольчого ярмарку в Мені стали для мене агітаційні намети шести політичних сил, представники яких борються за депутатство в об’єднаній територіальній громаді, та партійні газети.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Fri, 28 Apr 2017 10:18:52 +0300
ОЧІКУЮ ЗМІН В ЖУРНАЛІСТСЬКОМУ ОСЕРЕДКУ http://cntime.cn.ua/blogs/entry/ochikuyu-zmin-v-zhurnalists-komu-oseredku.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/ochikuyu-zmin-v-zhurnalists-komu-oseredku.html

За 32 роки членства я зріднилася з Національною спілкою журналістів України, прикипіла душею, думками і серцем. Мені не байдуже, що відбувається і в нашому обласному осередку зокрема, і в професійному об’єднанні загалом.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Sat, 25 Mar 2017 12:38:59 +0200
ДОБРИЙ АНГЕЛ ЮНКОРІВ http://cntime.cn.ua/blogs/entry/dobryy-anhel-yunkoriv.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/dobryy-anhel-yunkoriv.html Без перебільшення, це про журналіста Сновської районної газети «Промінь» Валентину Волокушину. На жаль, вже покійну: сорок днів як відійшла вона у вічність.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Thu, 08 Sep 2016 10:46:25 +0300
ТРИ СВІТЛИНИ ІЗ СОРОК П'ЯТОГО http://cntime.cn.ua/blogs/entry/try-svitlyny-iz-sorok-pyatoho.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/try-svitlyny-iz-sorok-pyatoho.html

Три пожовтілі від часу світлини із подаленілого вже сорок п’ятого року та подяка від Маршала Радянського Союзу Костянтина Рокоссовського – ось батькова спадщина. Мій батько, тричі поранений і контужений у кривавій круговерті Другої світової війни старший розвідник Костянтин Романюк, передчасно відійшов у кращі світи – на сорок другому році життя.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Mon, 09 May 2016 22:44:43 +0300
НАОДИНЦІ З «ЛІХТАРЕМ ДІОГЕНА» http://cntime.cn.ua/blogs/entry/naodyntsi-z-likhtarem-diohena.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/naodyntsi-z-likhtarem-diohena.html

У ході недавнього театрального фестивалю «Норов» публіка могла побачити й особисті речі поета, журналіста, барда і викладача Олександра Норова. Продавалися прижиттєва книга віршів та альбом пісень в авторському виконанні ( десять мелодій об’єднані під «грифом» - «Летающее дерево»).


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Thu, 21 Apr 2016 09:08:16 +0300
Материнське горе тиражувати аморально http://cntime.cn.ua/blogs/entry/materynske-hore-tyrazhuvaty-amoralno.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/materynske-hore-tyrazhuvaty-amoralno.html Відкриваю одну із районних газет – і тетерію. Майже півшпальти фото – мати побивається над полеглим сином, схилившись над домовиною. На першій сторінці обласного тижневика – аж два ідентичні знімки.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Sat, 23 May 2015 10:32:27 +0300
Українці - не папуаси. Нам є на чому економити http://cntime.cn.ua/blogs/entry/ukraintsi-ne-papuasy-nam-ie-na-chomu-ekonomyty.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/ukraintsi-ne-papuasy-nam-ie-na-chomu-ekonomyty.html Маленьким син дуже не любив одягатися, й частенько допікав мене наївно-риторичними запитаннями: «Мамо, чому ми не папуаси?», «Чого в них немає снігу?» і т.п. Костик неймовірно заздрив цьому засмаглому народові із символічними мотузочками на... пузі. У теплих краях їм, безумовно, достатньо й такого «прикиду».


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Sat, 04 Apr 2015 13:04:41 +0300
Вибори - як фільтр демократії http://cntime.cn.ua/blogs/entry/vybory-iak-filtr-demokratii.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/vybory-iak-filtr-demokratii.html Стільки начиталась у світовій «павутині» про підрахунок голосів в окружній комісії виборчого округу №207, що, як і Лев Толстой, не можу мовчати. У приміщенні ОВК прожила три доби – відтак, все бачила власними очима й чула своїми вухами. Фотографувала яскравих персонажів, вражаючі моменти фантастичного дійства й фіксувала факти порушень чинного законодавства. Таке безладдя буває раз в ніколи.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Wed, 05 Nov 2014 20:51:12 +0200
Що записано у книгу «Coca-Cola» http://cntime.cn.ua/blogs/entry/shcho-zapysano-u-knyhu-coca-cola.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/shcho-zapysano-u-knyhu-coca-cola.html Давно мрію написати спогади «Мужчини в моєму житті». Яскраві, зворушливі й водночас дошкульно-самокритичні. Та якось руки не доходили. Мабуть, вражень від протилежної статі багато (чоловіки – народ дивний, багатогранний і сповна не розгаданий), а паперу – жаль.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Thu, 26 Jun 2014 08:47:08 +0300
Сиділа русалка на крутій березі http://cntime.cn.ua/blogs/entry/sydila-rusalka-na-krutii-berezi.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/sydila-rusalka-na-krutii-berezi.html «Зелений» чи «клечальний» тиждень увійшов у мої душу, пам'ять і серце з дитинства, коли із незборимим бажанням стріти русалку – крадькома толочила жито. Навіть погрози нині вже покійної бабусі висікти кропивою не лякали. Прагнення побачити дивне й загадкове створіння, закосичене квітами, із довгим зеленим,як трава, волоссям, із синіми, як морська глибочінь, очима, у білому вбранні перемагало. Можливо, тому, що знала відгадки на всі три загадки, якими згідно із повір'ями - легендами русалки випробовують кожне стрічне дівча. Знала, що камінь росте без кореня, а вода тече без повода і папороть цвіте без цвіту.


Read more]]>
slot2004@ukr.net (Ольга Чернякова) Блоги Tue, 10 Jun 2014 12:20:33 +0300