Блоги від Чілук Петро http://cntime.cn.ua/blogs/blogger/listings/chiluk-strizh.html Wed, 24 May 2017 05:17:01 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua «Миротворчі конференції» - сценарій може бути несподіваним http://cntime.cn.ua/blogs/entry/myrotvorchi-konferentsii-stsenarii-mozhe-buty-nespodivanym.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/myrotvorchi-konferentsii-stsenarii-mozhe-buty-nespodivanym.html Протягом березня цього року у Запоріжжі, Одесі і Харкові відбулися регіональні дискусії «Безпека журналістів: базовий стандарт вільних медіа».


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Mon, 10 Apr 2017 18:25:00 +0300
“Ситуативна опозиція”, або “Про що мовчить Андрійченко?” http://cntime.cn.ua/blogs/entry/sytuatyvna-opozytsiia-abo-pro-shcho-movchyt-andriichenko.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/sytuatyvna-opozytsiia-abo-pro-shcho-movchyt-andriichenko.html

На превеликий жаль, картина в Чернігівській міській раді свідчить, що рівень “опозиційності” того чи іншого політичного або громадського діяча продовжує вимірюватися виключно запропонованими йому грошовими одиницями (ну, або в їхньому еквіваленті – землею, нерухомістю, бізнесом, коштовностями та іншими “земними благами”), в обмін на які він готовий від своєї “опозиційності” відмовитися.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Wed, 01 Mar 2017 19:18:53 +0200
В интернете активизировались вербовщики на платные протесты http://cntime.cn.ua/blogs/entry/v-internete-aktivizirovalis-verbovshchiki-na-platnye-protesty.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/v-internete-aktivizirovalis-verbovshchiki-na-platnye-protesty.html

В последние дни в сети Интернет значительно возросло количество предложений, направленных на платное привлечения граждан к протестных мероприятий, планируемых на 20-22 февраля в Киеве.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Mon, 20 Feb 2017 22:34:08 +0200
Последний кремлевский Майдан. Кто готовит переворот? http://cntime.cn.ua/blogs/entry/poslednij-kremlevskij-majdan-kto-gotovit-perevorot.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/poslednij-kremlevskij-majdan-kto-gotovit-perevorot.html 3-я Годовщина памяти жертв расстрелов на Майдане традиционно сопровождается протестами, которые запланированы в центре столицы и в этот раз с 18 по 22 февраля 2017 г.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Sat, 18 Feb 2017 23:52:02 +0200
СБУ подтвердило участие ФСБ в организации третьего майдана http://cntime.cn.ua/blogs/entry/sbu-podtverdilo-uchastie-fsb-v-organizatsii-tret-ego-majdana.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/sbu-podtverdilo-uchastie-fsb-v-organizatsii-tret-ego-majdana.html

Як СБУ протидіє інформаційній агресії та закликам до сепаратизму.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Fri, 17 Feb 2017 15:34:12 +0200
Саакашвили — грузинский Янукович, — экс-полицейский из Тбилиси http://cntime.cn.ua/blogs/entry/saakashvili-gruzinskij-yanukovich-eks-politsejskij-iz-tbilisi.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/saakashvili-gruzinskij-yanukovich-eks-politsejskij-iz-tbilisi.html

Совсем недавно экс-губернатор Одесской области Михаил Саакашвили объявил о создании новой политической силы, главной целью которой будет являться смена режима в Украине.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Thu, 09 Feb 2017 09:25:34 +0200
Псевдо ОТГ - сепаратиський проект Медведчука http://cntime.cn.ua/blogs/entry/psevdo-oth-separatyskyi-proekt-medvedchuka.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/psevdo-oth-separatyskyi-proekt-medvedchuka.html

Територіальні громади в Україні мали бути утворені ще після прийняття Конституції у 1996 році. Однак, з 1996 року й до цього часу жодна обрана Верховна Рада та жодна партія не збиралася виконувати вимоги Конституції щодо створення територіальних громад.

«Оскільки, територіальні громади як юридичні особи не зареєстровані станом на даний час (а стаття 13 Конституції це зобов’язує зробити), то і право власності на державу досі не оформлене» — вважають експерти.

Зрушення у цьому напрямку почалися у рамках державного курсу на децентралізацію. Верховна Рада прийняла цілий ряд законопроектів у 2015 році, направлених на збільшення повноважень місцевих рад. Зокрема, відповідний проект закону був ініційований президентом та зареєстрований у парламенті як невідкладний 1 липня 2015 року, однак знаходиться на доопрацюванні у комітетах.

Оскільки законодавчий механізм ще не прийнято, окремими громадянами створюються «фейкові» територіальні громади в незаконний спосіб (у кожному населеному пункті знаходять трьох людей та пропонують їм підписати такий собі «Договір територіальної громади»). Їхні «представники» діють від імені цілих сіл, міст, областей та створюють власні органи управління, систему оподаткування та бізнесу.

Членами цих «кишенькових» організацій часто є колишні партійці Компартії або члени і прихильники медведчуківського «Українського вибору». Наприклад, так звана «уповноважена територіальної громади міста Хмельницького» Ольга Уграк – помічник народного депутата 4-го скликання від КПУ Володимира Новака. А її колега з Тернополя Людмила Любовецька – колишній активіст «Українського вибору», а нині послідовник російської секти «Союз сотворцов святой Руси» («СССР»), яка пропагує створення «Божественної монархії Свята Русь» (БДСМ) у складі України, Білорусі та Росії.

Не дивно, що саме з початком військової агресії РФ, тема територіальних громад знову гостро постає в Українському суспільстві. Вигляду респектабельності описаним вище фрікам надає агент Кремля Віктор Медведчук, який давно розкручує тему розвитку «територіальних громад».

«Вирішити накопичені протиріччя можна тільки шляхом зміни моделі територіального устрою держави, — заявляв екс-голова кучмівської адміністрації в січні 2014 року. — Федеративний устрій надасть повноваження регіонам: територіальні громади самі зможуть вирішувати, якою мовою говорити, яких героїв шанувати, кому зводити пам’ятники -заявляє політик». Однак, простими заявами лідер «Українського вибору» не обмежився.

У вересні 2014 року В.Медведчук надіслав президентам України і Росії документ під назвою «Концепция обустройства системы органов власти и органов самоуправления для Донецкой и Луганской областей в составе Украины на основании принципов суверенитета, территориальной целостности и единства страны» — де говорилось про наділення Донецької і Луганської областей повноваженнями, характерними для широкої децентралізації, і в кожній області створити свій парламент і уряд.

Окремі факти вказують на те, що «Український вибір» напряму спілкується із самопроголошеними територіальними громадами. Зокрема, зустріч заступника голови «Українського вибору» Василя Німченко із так званою «уповноваженою територіальної громади міста» Людмилою Любовецькою.

Давайте пригадаємо до чого зводився Кремлівських план під назвою «Шатун»? Так от, другою фазою, після початку чергового «майдану-5» медведчуківські «громади» проголосити б себе владою в регіонах! Як наслідок, РФ послала б на підмогу «народним республікам» гібридні війська, гумконвої і т.д.

Цікаво, на Чернігівщині практикуються такиий варіант об'єднань?


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Tue, 20 Dec 2016 17:01:31 +0200
Чернігівські радикали зацікавились ще і й спиртом http://cntime.cn.ua/blogs/entry/chernihivski-radykaly-zatsikavylys-shche-i-i-spyrtom.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/chernihivski-radykaly-zatsikavylys-shche-i-i-spyrtom.html

Цікавий сюжет натрапив сьогодні на Інтері – під Кабміному у Києві протестували працівники …. тримайтесь… готові?... СПИРТОВОЇ ГАЛУЗІ!!!!! Кажуть більшість виробленого спирту – контрафакт.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Thu, 15 Dec 2016 10:16:18 +0200
Пошук спільної мови — шлях до єднання віруючих! http://cntime.cn.ua/blogs/entry/poshuk-spilnoi-movy-shliakh-do-iednannia-viruiuchykh.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/poshuk-spilnoi-movy-shliakh-do-iednannia-viruiuchykh.html

Серед найважливіших чинників подальшого демократичного розвитку України шляхом становлення держави на засадах європейськості може стати і стан співіснування різних релігійних конфесій.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Sun, 24 Apr 2016 15:42:31 +0300
Поганки под видом боровиков. Или как апологеты Затулина продолжают разваливать Украину http://cntime.cn.ua/blogs/entry/poganki-pod-vidom-borovikov-ili-kak-apologety-zatulina-prodolzhayut-razvalivat-ukrainu.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/poganki-pod-vidom-borovikov-ili-kak-apologety-zatulina-prodolzhayut-razvalivat-ukrainu.html Ни для кого не секрет, что на волне дикой и безудержной любви между Януковичем и Путиным в 2010-2013 годах в Украине начали себя вольготно и фривольно чувствовать такие представители пятой колоны Москвы как «Россотрудничество», филиал «Института стран СНГ», «ВКРОРС», почившая в Бозе партия «Русский блок» и другие антиукраинские шовинисты.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Fri, 22 Apr 2016 15:29:19 +0300
Чернігову загрожує свобода слова «по-Атрошенковськи» http://cntime.cn.ua/blogs/entry/chernihovu-zahrozhuie-svoboda-slova-po-atroshenkovsky.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/chernihovu-zahrozhuie-svoboda-slova-po-atroshenkovsky.html Телеканал «Дитинець», підконтрольний олігарху Атрошенку, навмисно не допускає публікацій із передвиборною агітацією мера Олександра Соколова, таким чином грубо порушуючи Закон України «Про місцеві вибори».


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Thu, 12 Nov 2015 15:06:36 +0200
Нардеп Атрошенко підтримав різке підвищення тарифів для населення, відстоюючи інтереси олігархів http://cntime.cn.ua/blogs/entry/nardep-atroshenko-pidtrymav-rizke-pidvyshchennia-taryfiv-dlia-naselennia-vidstoiuiuchy-interesy-oliharkhiv.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/nardep-atroshenko-pidtrymav-rizke-pidvyshchennia-taryfiv-dlia-naselennia-vidstoiuiuchy-interesy-oliharkhiv.html

На телеканалі «Дитинець», підконтрольному нардепу Владиславу Атрошенку, вийшов черговий брехливий сюжет, у якому міську владу Чернігова звинувачують у запланованому підвищенні тарифів для населення.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Wed, 11 Nov 2015 14:22:05 +0200
В Чернигове собираются пикетировать милицию из-за нападения охранников Атрошенко на журналиста http://cntime.cn.ua/blogs/entry/v-chernigove-sobirayutsya-piketirovat-militsiyu-iz-za-napadeniya-okhrannikov-atroshenko-na-zhurnalista.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/v-chernigove-sobirayutsya-piketirovat-militsiyu-iz-za-napadeniya-okhrannikov-atroshenko-na-zhurnalista.html Общественный активист Андрей Кужель призывает черниговских журналистов пикетировать городской отдел милиции из-за инцидента с главой черниговской организации Независимого медиапрофсоюза Владиславом Савенком, на которого напала охрана во время мероприятия нардепа Владислава Атрошенко.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Mon, 09 Nov 2015 07:55:40 +0200
Мешканка Чернігова здала в міліцію «покупців» голосів. Відео http://cntime.cn.ua/blogs/entry/meshkanka-chernihova-zdala-v-militsiiu-pokuptsiv-holosiv-video.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/meshkanka-chernihova-zdala-v-militsiiu-pokuptsiv-holosiv-video.html

До другого туру виборів мера Чернігова залишився тиждень, тож передвиборна агітація набирає обертів. Але чернігівці не втрачають пильності й активно перешкоджають нечесним методам боротьби за крісло міського голови. Так, учора ввечері мешканка будинку, що на проспекті Миру, 151-а, викликала міліцію, бажаючи віддати в руки правоохоронців двох несумлінних агітаторів.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Sun, 08 Nov 2015 13:46:55 +0200
Нечестная кампания Атрошенко угрожает рейтингу Порошенко, - политолог Карасев http://cntime.cn.ua/blogs/entry/nechestnaya-kampaniya-atroshenko-ugrozhaet-rejtingu-poroshenko-politolog-karasev.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/nechestnaya-kampaniya-atroshenko-ugrozhaet-rejtingu-poroshenko-politolog-karasev.html

Нечестная кампания кандидата на пост мэра Чернигова от «ББП «Солидарность» Владислава Атрошенко угрожает рейтингу партии Президента на общенациональном уровне. Поэтому партия власти, скорее всего, пожертвует политическими перспективами Атрошенко в Чернигове, желая сохранить свое реноме.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Thu, 05 Nov 2015 14:52:39 +0200
Олігарх привозить заробітчан-політологів, щоб приховати свої інтереси до ТЕЦ http://cntime.cn.ua/blogs/entry/oliharkh-pryvozyt-zarobitchan-politolohiv-shchob-prykhovaty-svoi-interesy-do-tets.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/oliharkh-pryvozyt-zarobitchan-politolohiv-shchob-prykhovaty-svoi-interesy-do-tets.html

Чернігівський олігарх і кандидат на посаду міського голови Владислав Атрошенко у передвиборній боротьбі не гребує жодними методами. Привозить на підконтрольний йому телеканал «Дитинець» столичних політологів, розміщує маніпулятивні статті в інтернеті. Їх єдина мета - облити чорним брудом суперника й відвернути увагу громадськості від проблеми можливої приватизації комунального майна жадібними скоробагатьками.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Wed, 04 Nov 2015 14:16:05 +0200
Прокурора Чернігівської області просять почати розслідування за фактом скуповування голосів за Атрошенка http://cntime.cn.ua/blogs/entry/prokurora-chernihivskoi-oblasti-prosiat-pochaty-rozsliduvannia-za-faktom-skupovuvannia-holosiv-za-atroshenka.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/prokurora-chernihivskoi-oblasti-prosiat-pochaty-rozsliduvannia-za-faktom-skupovuvannia-holosiv-za-atroshenka.html

Прокуратуру Чернігівської області просять розпочати розслідування за фактом підкупу виборців на користь кандидата на посаду мера від партії «ББП «Солідарність» Владислава Атрошенка.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Tue, 03 Nov 2015 21:13:51 +0200
У соцмережах пропонують по 200 грн за голос на користь Атрошенка? http://cntime.cn.ua/blogs/entry/u-sotsmerezhakh-proponuyut-po-200-grn-za-golos-na-korist-atroshenka.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/u-sotsmerezhakh-proponuyut-po-200-grn-za-golos-na-korist-atroshenka.html

У соціальній мережі ВКонтакті активно шукають охочих продати свій голос за кандидата від партії «Солідарність» Владислава Атрошенка. За один голос пропонують 200 гривень. Тим, хто приведе ще 10 осіб, згодних продати голос за Атрошенка, обіцяють заплатити 500 грн.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Tue, 03 Nov 2015 14:45:14 +0200
У Чернігові затримали мешканку Дніпропетровська, яка може бути причетна до скуповування голосів за Атрошенка http://cntime.cn.ua/blogs/entry/u-chernihovi-zatrymaly-meshkanku-dnipropetrovska-iaka-mozhe-buty-prychetna-do-skupovuvannia-holosiv-za-atroshenka.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/u-chernihovi-zatrymaly-meshkanku-dnipropetrovska-iaka-mozhe-buty-prychetna-do-skupovuvannia-holosiv-za-atroshenka.html

Сьогодні в Чернігові правоохоронці затримали мешканку Дніпропетровська Наталію Лобастову, яка, можливо, причетна до масового скуповування голосів виборців на користь кандидата від партії влади.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Mon, 02 Nov 2015 16:54:40 +0200
Олігарх Атрошенко може піти на провокації в центрі Чернігова, — полковник міліції http://cntime.cn.ua/blogs/entry/oliharkh-atroshenko-mozhe-pity-na-provokatsii-v-tsentri-chernihova-polkovnyk-militsii.html http://cntime.cn.ua/blogs/entry/oliharkh-atroshenko-mozhe-pity-na-provokatsii-v-tsentri-chernihova-polkovnyk-militsii.html

Чернігівців закликають бути обережними під час концерту, який організовує нардеп-олігарх Владислав Атрошенко 23 жовтня на головній площі Чернігова.


Read more]]>
chtime@yandex.ru (Чілук Петро) Блоги Thu, 22 Oct 2015 11:20:28 +0300